Tým na který je spolehnutí

Naši lidé k vašim službám

Petr Bajer
CEO & účetní

Ing. Eva Abrhámová
účetni

Ilona Čenská
účetní

S účetnictvím jsem se seznamoval již v útlém mládí v prostředí rodinné firmy a studia Obchodní akademie. Profesionálně se mu pak věnuji od roku 2009.  Zkušenosti jsem sbíral také u vlastních podnikatelských projektů.

Vždycky mě bavily bavila ekonomie a tak jsem ji vystudovala. Začínala jsem jako office manager ve větších firmách a postupně dospěla k tomu, že se chci věnovat účetnictví. V naší firmě se mi líbí, že se problematice věnujeme do hloubky a můžu profesně růst.

Jsem typická účetní "ze staré školy". Nezaleknu se ani velkého množství dokladů nebo převzetí účetnictví po jiné účetní firmě. 

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
EUROHELP s.r.o., Nové sady 988/2, 602 00 Brno, IČO: 43441751, DIČ: CZ43441751, zapsáno u KS v Brně pod C3919